اسکاج محافظ ناخن

برای اینکه بتوانید بدون کوچکترین آسیب به دست ها ظروف خود را شست و شو دهید نیاز به اسکاج محافظ ناخن دارید. این نمونه دارای طراحی منحصر به فرد و به صورت چند لایه است که می تواند از شکستگی ناخن و زبر شدن دست ها جلوگیری کند و شما می توانید بدون دستکش هم عمل شستن را انجام دهید. این مرکز به عنوان بزرگترین عرضه کننده اسکاج در کشور فعالیت دارد و توانسته تا حد زیادی نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازد.


sks - سحاب کارآفرینان سعید

فروش اسکاج محافظ ناخن در مدل های مختلف انجام می شود که هر کدام مشخصات خاص خود را دارند. از جمله این مشخصات می توان به ساختار چند لایه اشاره کرد که یک طرف به صورت نرم و طرف دیگر زبر است و شما می توانید برای شستن ظروف مختلف از آن استفاده کنید. این محصول به شکل مستطیل است که قسمت وسط آن کمی تورفتگی دارد تا فرد بتواند با دست به خوبی آن را کنترل کند.
از دیگر مشخصات می توان به وزن سبک اشاره کرد که براحتی قابلیت جابجایی دارد. جنس آنها بیشتر ابری است که آب را به خود جذب کرده و به خوبی لکه ها را از بین می برد. قدرت شویندگی آن بسیار بالا بوده و دوام و ماندگاری زیادی دارند و در مقابل مواد شوینده رنگ و کیفیت خود را به خوبی حفظ می کنند. از دیگر مشخصات می توان به نرمی و لطافت اسکاج اشاره کرد که روی ظروف خش ایجاد نمی کند و تنها به لکه بری آنها کمک می کند.
قیمت خرید اسکاج محافظ ناخن بر اساس فاکتورهایی چون کیفیت و سایز و نحوه فروش و میزان عرضه و تقاضا مشخص می شود. این نرخ به صورت روزانه محاسبه می شود. تورم باعث شده تا این محصولات هم نرخ ثابتی نداشته باشند. مشتریان برای اینکه بتوانند قیمت روزانه را دنبال کنند می توانند به سایت های فروشگاهی معتبر مراجعه کرده و با مشاهده و مقایسه هزینه ها خرید ایده آل خود را انجام دهند.


حتی هزینه های جانبی حمل و نقل و موارد دیگر نیز در تعیین قیمت این کالای با ارزش نقش دارند. برای تهیه لیست قیمت در ایران راه های مختلفی وجود دارد که سریع ترین و آسان ترین راه آن رجوع به سایت های اینترنتی فروش محصولات می باشد. اگر خرید به صورت عمده انجام شود نسبت به نمونه های بسته بندی شده نرخ مناسب تری دارد. بالا رفتن میزان تولید و عرضه محصول به بازار باعث می شود تا قیمت ها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند و در نقطه مقابل قدرت خرید مشتریان افزایش می یابد.


sks - سحاب کارآفرینان سعید